۱۰ مورد از بهترین مادهای Starfield برای ایکس باکس و PC

17
بهترین مادهای starfield

بازی‌های بتسدا(شرکت Bethesda) مانند Starfield علاوه بر دنیاهای عظیم خود به خاطر مادهای(مود) قوی که دارند شناخته می‌شوند. به لطف ابزار کیت ساخت ماد Creation Kit که در اکثر پروژه‌های بتسدا وجود دارد، تعداد کمی از بازی‌های موجود در صنعت به اندازه بازی‌های این شرکت قابلیت ماد شدن را دارند. این قابلیت ماد شدن آنقدر عالی است که حتی به کنسول‌ها هم راه پیدا کرده و Starfield از محتوای ساخته شده توسط بازیکن برای ایکس باکس سری ایکس و اس پشتیبانی می‌کند. اما بهترین مادهای Starfield کدامند؟

♦ مادها می‌توانند تجربه یک بازی را به کلی تغییر دهند و هر محتوایی را که سازندگان ماد بسازند، می‌توان با نصب آن‌‎ها به بازی اضافه کرد. Starfield نیز از این قاعده مستثنی نیست.

در این مطلب از وب سایت پروچس قصد داریم تا شما را با 10 مورد از بهترین مادهای Starfield برای ایکس باکس و کامپیوتر آشنا کنیم که پیشنهاد می‌کنیم حتما آن‌ها را به بازی خود اضافه کنید.با ما همراه باشید.

بهترین مادهای Starfield برای ایکس باکس و PC

ماد The Community Patch

تاثیر ماد The Community Patch در بازی استارفیلد
ماد The Community Patch باگ‌های بازی را برطرف می‌کند.

بازی‌های شرکت Bethesda مملو از باگ و ایراد هستند و Starfield نیز از این قاعده مستثنی نبوده و همان باگ‌های همیشگی بازی‌های این شرکت در آن وجود دارد. با ماد The Community Patch Fixes Starfield Bugs بازیکنان حالا می‌توانند تجربه‌ی نسبتاً روانی از بازی داشته باشند، چرا که صدها باگ از بازی اصلی برطرف شده‌اند.

این ماد شامل رفع ایراداتی نظیر خطاهای اسکریپت، ماموریت‌های معیوب، غلط املایی و بسیاری موارد دیگر می‌شود. این مود شامل محتوای جدید یا تغییر در بالانس بازی نمی‌شود و صرفاً به منظور بهبود بازی اصلی است. این ماد را باید تا جای ممکن در بالاترین جایگاه Load Order قرار دهید تا بدون مشکل اجرا شود.

ماد Unofficial Starfield Patch

نصب ماد Unofficial Starfield Patch
با نصب ماد Unofficial Starfield Patch می‌توانید بسیاری از مشکلات بازی استارفیلد را برطرف کنید.

ماد Unofficial Starfield Patch از Creation Kit برای رفع مشکلات بازی استارفیلد استفاده می‌کند. سازندگان این پچ روی عناوین دیگر بتسدا نیز کار کرده اند. این ماد علاوه بر رفع مشکلات بازی، برای سازگاری حداکثری با سایر مادها طراحی شده است و باید تا حد امکان در اولویت Load Order قرار گیرد.

این پچ شامل صدها رفع مشکل در بخش گیم پلی، ماموریت ها، شخصیت‌ها، اشیاء، و باگ‌ها ایجاد شده است و تجربه‌ای باکیفیت‌تر را برای بازیکنان کنسول ایکس باکس ارائه می‌دهد.

مود Improved Follower Behavior

بهترین مادهای استارفیلد برای ایکس باکس و پی سی
اگر می‌خواهید هوش NPCهای بازی را افزایش دهید، می‌توانید ماد Improved Follower Behavior را نصب کنید.

شخصیت‌های غیرقابل بازی یا NPC بازی‌های بتسدا هرگز باهوش نبودند. با این که این موضوع گاهی اوقات ممکن است باعث اتفاقات بامزه شود اما می‌تواند اعصاب شما را نیز خرد کند. مثلاً زمانی که می‌خواهید از دری خارج شوید، به خاطر گیر کردن NPC با مشکل مواجه خواهید شد. خوشبختانه، ماد Improved Follower Behavior شامل بسیاری از راه حل‌ها برای بهبود هوش مصنوعی همراهان است که آن‌ها را باهوش‌تر و کاربردی‌تر می‌کند.

برخی از این بهبودهای هوش مصنوعی باعث می‌شود که همراهان، دیگر از بازیکن خیلی دور نمی‌ایستند و زمانی که به بازیکن نزدیک هستند با سرعت او حرکت می‌کنند. این ماد قابلیت‌های بیشتری هم دارد و این اصلاحات به همراهان بازیکن کمک می‌کند تا بیشتر شبیه انسان‌های واقعی رفتار کرده و کاربردی‌تر شوند.

ماد Fast Start New Game

بهترین مود starfield
ماد Fast Start New Game بخش مقدمه بازی را حذف کرده و باعث می‌شود تا سریعاً New Game بازی را آغاز کنید.

شبیه همه بازی‌های دیگر بتسدا، در Starfield نیز برای تجربه کامل همه محتواهای آن، باید چندین بار آن را تجربه کنید. با این که مقدمه بازی برای تعیین سبک بازی شما مهم است، اما اغلب می‌تواند در تجربیات بعدی کند و خسته کننده باشد. خوشبختانه، ماد Fast Start New Game این مشکل را حل می‌کند و به بازیکنان این امکان را می‌دهد تا مقدمه بازی را رد کرده و مستقیماً وارد بخش اصلی بازی شوند.

این ماد بسیار شبیه به ماد Alternate Start — Live Another Life برای اسکایریم کار می‌کند. این ماد به بازیکنان اجازه می‌دهد تا محل شروع بازی خود و تجهیزات اولیه را انتخاب کنند. همچنین به بازیکنان این امکان را می‌دهد که انتخاب کنند به گروه Constellation بپیوندند یا خیر که از این نظر یکی از بهترین مادهای Starfield برای XBOX و PC است.

ماد Better Dynamic Weather

ضروری ترین مادهای Starfield
با نصب ماد Better Dynamic Weather، آب و هوای پویای بازی بهبود پیدا می‌کند.

در طول ماجراجویی‌های فضایی خود در بازی، یکی از مواردی که ممکن است با آن مواجه شوید، تغییر آب و هوای سیاراتی است که وارد آن می‌شوید. البته هنگام ورود به سیارات، سیستم آب و هوای پویای بازی همیشه به خوبی عمل نمی‌کند و کمی ناامید کننده است.

خوشبختانه، ماد Better Dynamic Weather که یک ماد سبک است چرخه‌های آب و هوایی را سرعت می‌بخشد تا بازی احساس زنده‌تری داشته باشد. برای کسانی که به دنبال تغییر بیشتری در اتمسفر بازی هستند، Better Dynamic Weather یکی از بهترین مودهای Starfield برای ایکس باکس است.

ماد Amazing Companion Tweaks

ماد Amazing Companion Tweaks برای استارفیلد
با نصب ماد Amazing Companion Tweaks قدرت همراهان شما بیشتر می‌شود تا بهتر با آن‌ها تعامل کنید.

همراهان شما در بازی ممکن است گاهی از نظر عملکرد ناامید کننده به نظر برسند. این در حالی است که داشتن یک همراه مفید به شما کمک می‌کند تا تجربه بهتری از بازی داشته باشید.

مود Amazing Companion Tweaks قدرت همراهان شما را تقویت می‌کند. این ارتقاها شامل افزایش سلامتی، اکسیژن و Star Power است که همه آن‌ها را 50 درصد افزایش داده است. همراهان همچنین هنگام مخفی کاری غیرقابل شناسایی می‌شوند و می‌توانند 30 کیلوگرم بار اضافی حمل کنند.

صمیمیت همراه نیز 20٪ سریع‌تر افزایش می‌یابد و به آن‌ها اجازه می‌دهد تا سریع‌تر به یک دوست یا معشوق شما تبدیل شوند. به طور کلی با این مود همراهان مفیدتر می‌شوند، اما از آن جایی که میزان آسیب آن‌ها تا حد زیادی ثابت می‌ماند، باعث نمی‌شود که تجربه مبارزه شما را خراب کنند.

مود Better NPCs

ماد Better NPCs در strarfield
با نصب ماد Better NPCs بسیاری از مشکلات مربوط به NPCها برطرف می‌شود.

شخصیت‌های غیرقابل بازی یا NPC در دنیای گسترده استارفیلد هنوز جای کار زیادی دارند. بسیاری از آن‌ها رفتاری رباتیک داشته و حرکاتشان خنده دار است. اما ماد Better NPCs برای حل این مشکل از بازی ایجاد شده است.

این ماد شامل ده‌ها تغییر و تنظیم در رفتار NPCها می‌شود تا آن‌ها را زنده‌تر و با جزئیات بیشتری نمایش دهد و همچنین ویژگی‌هایی را که باعث غیر واقعی بودن آن‌ها می‌شود، حذف می‌کند. سازندگان این ماد، لیست تمام این تغییرات را اعلام کرده‌اند. رفع ایرادات در زمان بندی حرکات که به NPCها اجازه می‌دهد واقع گرایانه تر رفتار کنند، بهبود انیمیشن NPCها و… از مهم‌ترین ویژگی‌های مود Better NPCs است.

ماد Non-Lethal Framework

مود Non-Lethal Framework
ماد Non-Lethal Framework به شما سلاح‌های الکترومغناطیسی و دستبندها را اضافه می‌کند تا دشمنان را به جای کشتن، بیهوش کنید.

برای بازی به وسعت Starfield کمی عجیب است که در آن روش‌هایی برای از بین بردن دشمنان بدون کشتن آن‌ها وجود ندارد. خوشبختانه، ماد Non-Lethal Framework این مشکل را برطرف می‌کند و به بازیکنان گزینه‌های بیشتری برای برخورد با دشمنان را می‌دهد. این ماد برای بیهوش کردن دشمنان سلاح‌های الکترومغناطیسی (EM)به شما می‌دهد.

این ماد قابلیت مهار NPCهای خصومت ورز را با دستبند اضافه می‌کند. این دستبندها قابل ساخت هستند و هنگامی که روی دشمنی که بی حال شده است آن‌ها را قرار دهید، خلع سلاح شده و به بازیکنان اجازه می‌دهد تا بعداً آن‌ها را بکشند یا آزاد کنند. NPCهای آزاد شده یا کشته شده، دستبندها را پس می‌دهند.

♦ NPCهای آزاد شده پس از ترک منطقه به رفتار عادی خود باز خواهند گشت.

ماد Immersive Sabers

نصب ماد Immersive Sabers
با نصب ماد Immersive Sabers سلاح لایت سایبر به بازی اضافه می‌شود.

یک قانون نانوشته در کامیونیتی مادسازی بازی‌های مختلف وجود دارد و آن هم این است که اگر بتوان یک لایت سابر مثل فیلم‌های جنگ ستارگان به بازی اضافه کرد، پس حتما آن را به بازی اضافه می‌کنند.

بازی Starfield نیز از این قاعده مستثنی نیست و با ماد Immersive Sabers می‌توانید به این هدف برسید. مود Immersive Sabers لایت سابرهای با رنگ‌های مختلف را به بازی اضافه می‌کند.

اگرچه یکی از این سلاح‌ها به شدت از لایت سایبر سبز لوک اسکای واکر الهام گرفته شده است، اما بقیه با ساختار طراحی گرافیکی Starfield مطابقت دارند و باعث می‌شوند تا در جریان بازی خوب به نظر برسند و توی ذوق نزنند. این ماد همچنین یک درخت مهارت جدید برای لایت سابرها و همچنین توانایی دفع حملات با آن‌ها را اضافه می‌کند تا بازیکنان احساس یک جدای یا سیت را داشته باشند.

ماد Shade’s Added Skills

مود Shade's Added Skills
ماد Shade’s Added Skills درخت مهارت‌های بازی را بهبود می‌بخشد و مهارت‌های جدیدی به بازی اضافه می‌کند.

Shadedness یکی از برترین سازندگان ماد است که تلاش کرده تا جنبه‌های مختلف بازی Starfield را تا حد امکان بهبود بخشد. مهم‌ترین ماد ساخته شده توسط Shadedness، ماد Shade’s Added Skills است که باعث می‌شود تا مهارت‌های بیشتری برای به دست آوردن به بازی اضافه شود. این مهارت‌های جدید تا حد امکان متعادل طراحی شده‌اند.

♦ این ماد باعث بهبود آمارهایی مانند سرعت حرکت، احتمال ضربه Critic علیه انسان‌ها و آسیب بیشتر با اسلحه می‌شود.

علاوه بر ماد Shade’s Added Skills که استفاده از آن به شدت توصیه می‌شود، Shadedness همچنین مادهایی برای لوت کردن بهتر، کشتن مخفیانه و بهبود پرواز بازی نیز ساخته است. همه این مادها را می‌توان روی نسخه ایکس باکس بازی نصب کرد.

هر کدام از مادهای Shadedness، بازی Starfield را به طور قابل توجهی بهبود می‌بخشند، اما ماد Shade’s Added Skills بهترین ماد Starfield برای ایکس باکس و پی سی است و به بازیکنان در حین بالا بردن سطح خود، مهارت‌های بیشتری برای بررسی ارائه می‌دهد و روند پیشرفت شخصیت در بازی اصلی را ارتقا می‌بخشد.

کلامِ پروچس

در این مطلب از وب سایت پروچس شما را با بهترین مادهای بازی استارفیلد برای XBOX و PC آشنا کرده و در مورد ویژگی‌های هر ماد صحبت کردیم. با توجه به موارد گفته شده در این مطلب می‌توانید بهترین مادها را به بازی Starfield اضافه کرده و از این طریق تجربه بهتری داشته باشید.


سوالات متدلول

بهترین ماد برای حل مشکلات بازی استارفیلد کدام است؟

اگر می‌خواهید مشکلات و باگ‌های بازی استارفیلد را برطرف کنید، می‌توانید مادهای The Community Patch و Unofficial Starfield Patch را نصب کنید.

بهترین ماد برای بهبود عملکرد NPCهای بازی Starfield کدام اند؟

شما می‌توانید برای بهبود وضعیت NPCهای بازی، از مادهای Better NPCs، Improved Follower Behavior یا Amazing Companion Tweaks استفاده کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها