مکان همه سلاح‌های جدید در دی ال سی Elden Ring Shadow Of The Erdtree

349
مکان سلاح های جدید Elden Ring

در دی ال سی جدید بازی Elden Ring: Shadow of the Erdtree می‌توانید سلاح‌های زیادی پیدا کنید که برای اولین بار در بازی قرار گرفته‌اند. البته به دست آوردن همه این سلاح‌ها به جستجو و کاوش قابل توجهی نیاز دارند. در همین راستا در این مطلب از سایت پروچس قصد داریم تا شما را با مکان سلاح های جدید Elden Ring در دی ال سی جدید آن، آشنا کنیم، پس با ما همراه باشید.

تمام سلاح‌های جدید Elden Ring: Shadow of the Erdtree

سلاح‌های جدید DLC در Elden Ring: Shadow of the Erdtree در چندین منطقه بازی قرار گرفته‌اند. در ادامه ما بر اساس زمانی که در طول بازی وارد هر منطقه می‌شوید، نقشه بازی را به ترتیب شماره گذاری کرده‌ایم.

علاوه بر این، نقشه‌های موجود در این مطلب دارای آیکون ستاره‌ای هستند. این آیکون‌ها مربوط به سلاح‌هایی است که برای به دست آوردن آن‌ها باید ماموریت‌ها یا وظایف خاصی را انجام دهید و نمی‌توانید با لوت کردن، آن‌ها را به دست بیاورید.

مکان سلاح‌های موجود در نقشه Gravesite Plain

در نقشه Gravesite Plain سلاح‌های بسیار زیادی وجود دارند که می‌توانید آن‌ها را با جستجو کردن پیدا کنید. مکان سلاح های جدید Elden Ring در این نقشه در تصویر زیر مشخص شده است:

مکان سلاح‌های جدید Elden Ring در نقشه Gravesite Plain
در نقشه Gravesite Plain شاهد سلاح‌های مختلفی هستیم که می‌توانید در ابتدای بازی پیدا کنید.
 • Backhand Blade: این سلاح را می‌توانید روی یک صندوقچه در مزارعی که در شمال شرقی خرابه‌های سوخته قرار دارند، پیدا کنید.
 • Smithscript Dagger: داخل ورودی Ruined Forge Lava می‌توانید این سلاح را پیدا کنید. با رفتن به سمت جنوب از مسیر جلوی قلعه و دنبال کردن مسیر دره، می‌توانید به این سیاه چال برسید.
 • Anvil Hammer: شما می‌توانید این سلاح را از طریق تعامل با آهنگری طلایی داخل سیاه چال ورودی Ruined Forge Lava به دست بیاورید.
 • Igon’s Greatbow: این سلاح از یک شخصیت به نام Igon قابل دریافت است. درست بعد از عبور از مسیر ستون‌ها، به این شخصیت برخورد خواهید کرد. Igon از درد فریاد می‌زند و می‌توانید با حمله به او کل مجموعه زره‌ها و همچنین گرز بزرگش را به دست بیاورید.
 • Dragon-Hunter’s Great Katana: با شکست دادن باس Ancient Dragon-Man در سیاه چال Dragon’s Pit می‌توانید این سلاح را به دست بیاورید.
 • Bone Bow: در منطقه Belurat Tower با بالا رفتن از خرابه‌های شهر به مسیری می‌رسید که در آن Gravebirdها در پشت بام وجود دارند. از آن جا می‌توانید وارد یک برج شوید که یک راه پله مخروبه دارد و Spider-Scorpionsها از سقف می‌افتند. این سلاح در بخش پشتی اتاق قرار دارد.
 • Horned Warrior’s Sword: در فاضلاب منطقه Belurat، می‌توانید با شکست دادن Horned Warrior این سلاح را به دست بیاورید.
 • Poisoned Hand: این سلاح نزدیک به جایی است که با Horned Warrior مبارزه می‌کنید. در حالی که رو به مرداب هستید اگر به سمت چپ خود نگاه کنید، خانه‌ای را می‌بینید که تا حدی در لجن فرو رفته است. این سلاح روی پشت بام خانه است.
 • Death Knight’s Twin Axes: با شکست دادن باس Death Knight در دخمه‌های Fog Rift می‌توانید این سلاح را دریافت کنید.
 • Greatsword of Solitude: با شکست دادن Blackgaol Knight در Western Nameless Mausoleum می‌توانید این سلاح را به دست بیاورید.

مکان سلاح‌های موجود در نقشه‌های Scadu Altus و Rauh Base

شما می‌توانید در نقشه‌های Scadu Altus و Rauh Base، سلاح‌های مختلفی را پیدا کنید. مکان بهترین سلاح های Elden Ring در DLC‌ جدید آن در تصویر زیر مشخص شده است:

نقشه‌های Scadu Altus و Rauh Base در Elden Ring
بیشترین تعداد سلاح در نقشه‌های Scadu Altus و Rauh Base قرار گرفته است.
 • Milady: برای به دست آوردن این سلاح از پلی که به قلعه Ensis منتهی می‌شود عبور کنید. بعد از شکست دادن Ogre Mage اگر به سمت چپ خود نگاه کنید، پله‌هایی را می‌بینید که به برج‌ها منتهی می‌شوند. از نردبان بالا بروید و صندوقچه را باز کنید تا این سلاح را به دست بیاورید.
 • Moonrithyll’s Knight Sword: با شکست دادن دشمنی به نام Moonrithyll Carian Knight ، می‌توانید این سلاح را به دست بیاورید.
 • Wolf Crest Shield: هنگام جستجو در قلعه Ensis، به قسمتی با یک کتابخانه و چندین جادوگر خواهید رسید. به همان مسیری که از آن آمدید برگردید. سمت راست پله‌هایی وجود دارد که اگر از آن بالا بروید به اتاقی با صندوقچه می‌رسید که در آن این سلاح وجود دارد.
 • Carian Sorcery Sword: با از بین بردن دشمنان در قلعه Ensis و رسیدن به Scadu Altus اگر به مسیر منتهی به رودخانه بروید و امتداد سمت چپ رودخانه را ادامه دهید، به یک آبشار می‌رسید. شما می‌توانید در این بخش لبه‌هایی را ببینید که به شما امکان می‌دهد به بخش دیگری از دیوارهای قلعه برسید. در این بخش می‌توانید این سلاح را پیدا کنید.
 • Black Steel Greatshield: اگر سمت راست آبشار خارج از قلعه Ensis را جستجو کنید، در پایین مسیر متوجه لبه‌هایی خواهید شد که به Fog Rift Fort منتهی می‌شوند. در این منطقه مینی باسی به نام Black Knight Garrew وجود دارد که این سپر را می‌توانید از آن به دست بیاورید.
 • Smithscript Spear: در داخل سیاهچال Ruined Forge of Starfall Past شما می‌توانید این سلاح را به دست بیاورید.
 • Smithscript Cirque: یکی دیگر از سلاح‌هایی که در سیاهچال Ruined Forge of Starfall Past می‌توانید به دست بیاورید، Smithscript Cirque است.
 • Ancient Meteoric Ore Greatsword: شما می‌توانید این سلاح را پس از تعامل با آهنگری طلایی در Ruined Forge of Starfall Past به دست آورید.
 • Shield of Night: این سپر یک جایزه مخفی در منطقه Bonny Gaol است.
 • Bonny Butchering Knife: شما می‌توانید این چاقو را در یک خانه سوخته در Bonny Village پیدا کنید.
 • Tooth Whip: این شلاق سلاح دیگری است که می‌توانید در Bonny Village آن را پیدا کنید.
 • Rabbath’s Cannon: برای به دست آوردن این سلاح باید به Rabbath’s Rise که در شمال شرقی Bonny Village قرار دارد، بروید. این برج دارای یک دیوار در طبقه دوم است. اگر به این دیوار ضربه بزنید، یک بالکن با cairn (سنگ‌های روی هم قرار گرفته) پیدا می کنید. شما باید cairn را نابود کرده و برای پرش به هوا استفاده کنید. سپس می‌توانید این سلاح را داخل صندوقی که در برج قرار گرفته است، پیدا کنید.
 • Smithscript Axe: این سلاح یکی از جوایزی است که در آهنگری ویران شده در Taylew می‌توانید پیدا کنید.
 • Smithscript Great Hammer: این سلاح را نیز می‌توانید در آهنگری ویران شده در Taylew به دست بیاورید.
 • Smithscript Shield: این سپر نیز در آهنگری ویران شده در Taylew قرار گرفته است.
 • Death Knight’s Longhaft Axe: با شکست دادن باس Death Knight در سیاهچال Scorpion River Catacombs می‌توانید این سلاح را پیدا کنید.
 • Dryleaf Arts: این ویژگی در واقع سلاح نیست و نوعی مبارزه بدون سلاح یا سبک هنرهای رزمی است. شما می‌توانید با شکست دادن Dryleaf Dane در یک دوئل این ویژگی را به دست بیاورید.
 • Red Bear Claw: با شکست دادن Red Bear در داخل Northern Nameless Mausoleum می‌توانید این سلاح را به دست بیاورید.
 • Claws of Night: در قسمت زیرزمینی کلیسای Manus Metyr و در حال انجام ماموریت Finger Ruins می‌توانید Claws of Night را به دست بیاورید.
 • Maternal Staff: با تکمیل ماموریت Finger Ruins، می‌توانید Maternal Staff را به دست بیاورید.

سلاح‌های موجود در نقشه‌های Cerulean Coast و Charo’s Hidden Grave

با رفتن به جنوب نقشه بازی می‌توانید به مناطق Cerulean Coast و Charo’s Hidden Grave دسترسی پیدا کنید. مکان سلاح های جدید Elden Ring دز این مناطق در نقشه زیر مشخص شده است:

سلاح‌های موجود در نقشه‌های Cerulean Coast و Charo's Hidden Grave
شما می‌توانید در مناطق Cerulean Coast و Charo’s Hidden Grave سلاح‌های مختلفی را پیدا کنید.
 • Lightning Perfume Bottle: در مسیر رسیدن به Cerulean Coast، یک Brazier Giant را در منطقه ساحلی می‌بینید. در سمت چپ شما، یک Rolling Thunder Cow وجود دارد. برای به دست آوردن این سلاح، باید آن را بکشید.
 • Spirit Sword: در نزدیکی Cerulean Coast در محل West Site of Grace متوجه یک مسیر باریک خواهید شد که به دره‌ای پر از گل‌های آبی منتهی می‌شود. این شمشیر در گوشه شرقی دره قرار دارد.
 • Star-Lined Sword: از همان منطقه‌ای که Spirit Sword را پیدا کردید، اگر مسیر دره را به سمت غرب دنبال کنید به ساحلی خواهید رسید که پر از دشمنان Demihuman و همچنین یک مینی باس به نام Demihuman Queen Mariga خواهد بود. با شکست دادن آن می‌توانید به این سلاح برسید.
 • Chilling Perfume Bottle: در داخل سیاه چال Lamenter’s Gaol در آرامگاه مخفی Charo’s Hidden Grave می‌توانید این بطری‌ها را پیدا کنید.
 • Flowerstone Gavel: پس از شکست دادن Bayle the Dread در Jagged Peak اگر به Grand Altar of Dragon Communion بازگردید، Dragon Priestess ناپدید شده است و می‌توانید Flowerstone Gavel را در این منطقه پیدا کنید.
 • Dancing Blade of Ranah: پس از شکست دادن Dancer of Ranah در Southern Nameless Mausoleum، می‌توانید این سلاح را به دست بیاورید.

سلاح‌های موجود در نقشه Shadow Keep

Shadow Keep منطقه‌ای است که یک قلعه عظیم در مرکز آن قرار دارد. شما می‌توانید مکان سلاح های جدید Elden Ring را در این نقشه پیدا کنید:

سلاح‌های موجود در نقشه Shadow Keep الدن رینگ
در قلعه منطقه Shadow Keep می‌تواند تعداد زیادی سلاح پیدا کنید.
 1. Main Gauche: اگر از منطقه اصلی Shadow Keep عبور کنید، بعد از شکست دادن باس Golden Hippopotamus باید به سمت راهروهای سمت چپ خود بروید. در این بخش اتاق‌هایی وجود دارند که می‌توانید این سلاح را در آن پیدا کنید.
 2. Dueling Shield: اگر به سمت Specimen Storehouse حرکت کنید و به بالا رفتن از راه پله‌ها ادامه دهید، در نهایت به قسمتی خواهید رسید که یک Fire Knight پشتش به شما است. این سپر را می‌توانید در این بخش پیدا کنید.
 3. Carian Thrusting Shield: اگر به ورودی Cathedral District بروید و از پشت بام‌ها و نرده‌ها برای ورود به کلیسا استفاده کنید، این سپر در یکی از اتاق‌ها درست بعد از دشمنان Fire Knight قرار دارد.
 4. Fire Knight’s Seal: برای به دست آوردن این سلاح باید آب‌های منطقه کلیسا را تخلیه کنید. این به شما امکان می‌دهد به سطح پایین کلیسا برسید. سپس می‌توانید در پشت مجسمه بزرگ که بازوهای بلندی دارد، Fire Knight’s Seal را پیدا کنید.

سلاح‌ موجود در نقشه Ancient Ruins of Rauh

در نقشه Ancient Ruins of Rauh می‌توانید سلاح زیر را پیدا کنید:

سلاح‌ موجود در نقشه Ancient Ruins of Rauh
در نقشه Ancient Ruins of Rauh یک سلاح قدرتمند را می‌توانید پیدا کنید.
 • Devona’s Hammer: اگر به اعماق معبد در خرابه‌های Ancient Ruins of Rauh بروید، می‌توانید از دور یک Miquella Cross را ببینید. در این بخش با شکست دادن دشمن Paladin می‌توانید این سلاح را به دست بیاورید.

سلاح‌های موجود در نقشه‌های Recluses River و Abyssal Woods

شما می‌توانید در مپ‌های Recluses River و Abyssal Woods سلاح‌های زیر را پیدا کنید:

سلاح‌های موجود در نقشه‌های Recluses River و Abyssal Woods
در منطقه Recluses River و Abyssal Woods سلاح‌های مختلفی وجود دارند که می‌توانید پیدا کنید.
 • Dryleaf Seal: اگر در مسیر رودخانه Recluses River پایین دست را دنبال کنید، به مکانی می‌رسید که با Gravebirds محافظت می‌شود. در این منطقه می‌توانید Dryleaf Seal را پیدا کنید.
 • Barbed Staff-Spear: هنگامی که می‌خواهید از دخمه‌های Darklight Catacombs خارج شوید، با یک باس به نام Jori, Elder Inquisitor روبرو خواهید شد. با شکست دادن این شخصیت می‌توانید این سلاح را دریافت کنید.
 • Madding Hand: در حالی که در حال کاوش در مرکز منطقه Abyssal Woods هستید، دشمنی با Madding Hand با شما مبارزه می‌کند که اگر او را شکست دهید سلاح او را به دست می‌آورید.
 • Frenzyflame Perfume Bottle: اگر به جنوب شرقی Abyssal Woods بروید، خرابه‌های کلیسا را مشاهده می‌کنید. این بطری را می‌توانید در این بخش پیدا کنید.
 • Nanaya’s Torch: در داخل کتابخانه Midra’s Manse باید اهرمی را بکشید و بتوانید از شکاف ایجاد شده عبور کنید. این به شما امکان می‌دهد تا Nanaya’s Torch که در بالکن مقابل قرار دارد را بردارید.
 • Rakshasa’s Great Katana: پس از شکست دادن Rakshasa در داخل Eastern Nameless Mausoleum می‌توانید این سلاح را پیدا کنید.

سلاح‌های موجود در نقشه Enir-Ilim

شما می‌توانید در مپ Enir-Ilim، سلاح‌های زیر را پیدا کنید:

مکان سلاح های موجود در نقشه Enir-Ilim
در مپ Enir-Ilim که آخرین بخش بازی‌های است، می‌توانید سلاح‌های قدرتمندی پیدا کنید.
 • Euporia: این یک سلاح مخفی است که با دنبال کردن یک مسیر جانبی در امتداد دیوارها می‌توانید به آن دست پیدا کنید.
 • Horned Warrior’s Greatsword: هنگامی که از پله‌های بزرگ به سمت Cleansing Chamber Anteroom بالا می‌روید، با یک دشمن دیگر از نوع Horned Warrior روبرو خواهید شد. با شکست دادن او، این سلاح را به دست خواهید آورد.
 • سلاح‌های Leda’s Sword، Falxو Thiollier’s Hidden Needle(اسپویل): شما می‌توانید چندین سلاح را از دو نبرد بعدی به دست آورید. در نبرد اول، با Leda در یک مبارزه تن به تن روبرو می‌شوید. همچنین می‌توانید همراهانی را که در ماموریت هایشان به آن‌ها کمک کرده‌اید، به عنوان متحد احضار کنید. Leda’s Sword که توسط لدا رها می‌شود و Falx که توسط Hornsent رها می‌شود را می‌توانید پس از پایان این نبرد به دست آورید. اگر ماموریت Thiollier را به اتمام رسانده باشید، می‌توانید سلاح او را پس از شکست دادن باس نهایی به دست بیاورید.

حرف آخر

در این مطلب از وب سایت پروچس شما را با محل قرارگیری و مکان سلاح های جدید Elden Ring در  دی ال سی Elden Ring Shadow Of The Erdtree آشنا کردیم. با توجه به موارد گفته شده در این مطلب می‌توانید به راحتی تمامی سلاح‌های جدید این DLC را پیدا کنید.


سوالات متداول

در دی ال سی Shadow Of The Erdtree سلاح‌های جدید وجود دارد؟

بله شما می‌توانید در دی ال سی Shadow Of The Erdtree ده‌ها سلاح جدید پیدا کنید.

بیشترین سلاح در دی ال سی جدید Elden Ring در کدام منطقه بازی است؟

در مپ‌های Scadu Altus و Rauh Base می‌توانید سلاح‌های بسیار زیادی را پیدا کنید.

قدرتمندترین سلاح‌ها در دی ال سی Shadow Of The Erdtree کدام اند؟

قوی‌ترین سلاح‌های این دی ال سی Milady، Rakshasa’s Great Katana و Backhand Blade است.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها