شکست دادن باس های Shadow Of The Erdtree با این آیتم

57
شکست دادن باس های Shadow Of The Erdtree

همان طوری که انتظار می‌رفت، با انتشار دی ال سی Shadow Of The Erdtree شاهد باس‌های فوق العاده سختی در آن هستیم که حتی از باس‌های بازی اصلی Elden Ring نیز سخت‌تر هستند. اگر برای مبارزه با باس های چالشیِ بازی Shadow Of The Erdtree با مشکل مواجه هستید، این DLC یک آیتم جدید به بازی اضافه می‌کند که با استفاده از آن می‌توانید به راحتی باس‌های آن را شکست دهید. در همین راستا در این مطلب از وب سایت پروچس قصد داریم تا شما را با این آیتم آشنا کرده و روش شکست دادن باس های Shadow Of The Erdtree را بیان کنیم، پس با ما همراه باشید.

بهترین ترکیب برای شکست دادن باس های Shadow Of The Erdtree : ابزارهای Mimic Tear و Blessing Of Marika

یکی از مکانیزم‌هایی که گیمرها برای شکست دادن باس های الدن رینگ در بازی اصلی از آن استفاده می‌کردند، Mimic Tear بود که در دی ال سی Shadow of the Erdtree به اندازه بازی اصلی شاید کارآمد نباشد اما همچنان یک ابزار بسیار مفید در این DLC است.

نحوه شکست دادن باس های الدن رینگ
بهترین ترکیب برای شکست دادن باس‌های الدن رینگ استفاده از ترکیب Mimic Tear و Blessing Of Marika است

♦ اگر نمی‌دانید که Mimic Tear چیست باید گفت که Mimic Tear یک Spirit Ash قابل ارتقا است که کلونی از بازیکن را با سلامتی بالا و توانایی استفاده از آیتم‌ها احضار می‌کند. اگر بازیکن یک آیتم شفابخش قدرتمند در نوار میانبر خود نگه دارد، Mimic Tear می‌تواند از آن برای بهبود سلامت خود استفاده کند.

برای این که بتوانید از مکانیزم Mimic Tear به بهترین شکل ممکن استفاده کنید، نیاز است تا از آیتم قدرتمندی استفاده کنید. یکی از نادرترین و کاربردی‌ترین آیتم‌های اضافه شده در بسته الحاقی الدن رینگ Blessing Of Marika است. این معجون یک بار مصرف، به طور کامل سلامتی را بازیابی کرده و همه ailmentها را درمان می‌کند. سه مکان ثابت برای پیدا کردن این آیتم‌ها وجود دارد که شامل موارد زیر می‌شوند:

  • داخل غار پشت Church of Consolation
  • روی جسد پشت Fort of Reprimand
  • توسط Tree Sentinel در Hinterlands دراپ می‌شود

از لحاظ عملکرد، این آیتم‌ها شبیه به Divine Blessings در سری Dark Souls هستند. البته برخلاف Dark Souls، این آیتم به قدری کمیاب است که فقط باید در سخت‌ترین شرایط از آن استفاده شود.

البته نکته‌ای که باید به آن توجه کنید این است که، اگر چه گیمر در طول این بسته الحاقی تنها سه بار می‌تواند از آیتم Blessing Of Marika استفاده کند، اما کلون شما که با استفاده از مکانیزم Mimic Tear به وجود می‌آید، می‌تواند بدون این که از Blessing Of Marika شما استفاده کند، در هر مبارزه با باس از این آیتم استفاده کرده و از تعداد Blessing Of Marika شما کم نمی‌شود.

این یعنی اگر گیمر یک اسلات از نوار میانبر خود را برای این آیتم در طول مبارزات با باس در نظر بگیرد، Mimic Tear شما می‌تواند با استفاده از این آیتم طول عمر خود را در طول مبارزات طولانی و سخت این بسته الحاقی افزایش دهد.

در برابر باس‌های Shadow Of The Erdtree از هر قابلیتی استفاده کنید

موضوعی که بی شک در زمان مبارزه با باس های Shadow Of The Erdtree با آن مواجه می شوید این است که باس‌های این دی ال سی ناجوانمردانه مبارزه می‌کنند. پس اگر می‌خواهید آن‌ها را از بین ببرید، شما هم باید مثل باس‌ها ناجوانمردانه مبارزه کنید.

طرفداران بازی الدن رینگ خیلی در مورد این موضوع بحث می‌کنند که آیا استفاده از Spirit Ashها در برابر باس‌های بازی منصفانه است یا خیر؟

جواب دادن به این سوال تقریباً غیر ممکن است چرا که هر کدام از گیمرهای بازی‌های FromSoftware در این مورد نظر خاص خود را دارند، اما آن چه مشخص است این است که Elden Ring و Shadow Of The Erdtree ده‌ها طلسم، ورد، Ashes of War و ابزارهای مختلف را در اختیار گیمرها قرار می‌دهند تا بتوانند از آن‌ها برای تعدیل سختی باس‌ها استفاده کنند.

این بسته الحاقی نیز با چالش‌های سختی ساخته شده است اما در آن شاهد ابزارهای مختلفی مثل ترکیب Mimic Tear و Blessing Of Marika هستیم که می‌توانید از آن‌ها برای متعادل کردن سختی بازی و شکست دادن باس های Shadow Of The Erdtree استفاده کنید.

کلامِ پروچس

در این مطلب از وب سایت پروچس، شما را با آیتمی به نام Blessing Of Marika آشنا کردیم که با ترکیب این آیتم با ویژگی Mimic Tear می‌توانید به راحتی باس‌های بازی Shadow Of The Erdtree را شکست داده و از آن‌ها عبور کنید. شما می‌توانید با استفاده از این ترکیب، دست بالاتری نسبت به باس‌های Shadow Of The Erdtree به دست بیاورید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها