آیا Elden Ring Shadow Of The Erdtree سخت‌تر از بازی اصلی است؟

18
درجه سختی shadow of the erdtree

دی ال سی Elden Ring Shadow Of The Erdtree که به تازگی منتشر شده، همان طوری که از یک بازی از استودیو FromSoftware انتظار می‌رود، در زمینه درجه سختی، یکی از سخت‌ترین عناوینی است که می‌توانید آن را تجربه کنید. در نگاه اول، Shadow Of The Erdtree به مراتب سخت‌تر از بازی اصلی به نظر می‌رسد.

سبک Shadow Of The Erdtree نسبت به بازی اصلی متفاوت بوده و شباهت بیشتری به Sekiro دارد. در همین راستا در این مطلب از وب سایت پروچس قصد داریم تا به بررسی این موضوع بپردازیم که آیا Elden Ring Shadow Of The Erdtree سخت‌تر از بازی اصلی است یا خیر و چگونه می‌توان آن را آسان‌تر کرد.

Shadow Of The Erdtree سختی بازی را افزایش می‌دهد

Shadow Of The Erdtree سخت تر از بازی اصلی است
در مواجه اول، Shadow Of The Erdtree بسیار سخت‌تر از بازی اصلی است.

در این دی ال سی بسیاری از گیمرهایی وارد آن می‌شوند که چالش‌های جدید Land of Shadow را قبول کرده و قبلاً به قدری ارتقا پیدا کرده‌اند که به الدن لرد تبدیل شده‌اند. با این حال، حتی این گیمرهای باتجربه با شخصیت‌های ارتقا یافته خود نیز متوجه می‌شوند که سطح دشواری که در Shadow Of The Erdtree با آن رو به رو هستند، با وجود داشتن بهترین تجهیزات بازی اصلی، بسیار چالشی‌تر است.

در نتیجه، به نظر می‌رسد که این بسته الحاقی حداقل در نگاه اول بسیار سخت‌تر از بازی اصلی است اما برای صحبت در مورد این موضوع باید شما را با سیستم Blessings جدید در Land of Shadow آشنا کنیم.

Scadutree Blessingها کلید غلبه بر Shadow Of The Erdtree

با این که درجه سختی Shadow Of The Erdtree نسبت به بازی اصلی افزایش قابل توجهی پیدا کرده، این بسته الحاقی سیستمی به نام Scadutree Blessing را معرفی می‌کند که تفاوت عظیمی در توانایی شما در Land of Shadow ایجاد می‌کند.

تصویری از آیتم Scadutree
آیتم Scadutree، کلید ارتقا شخصیت خود برای کاهش سختی Shadow Of The Erdtree است.

سیستم Scadutree Blessing توسط آیتم‌هایی به نام Scadutree Fragmentها تقویت می‌شوند، که آیتم‌های مصرفی ای هستند که شما هنگام کاوش در Land of Shadow با آن‌ها مواجه می‌شوید.

هنگامی که شما یک یا چند تکه Scadutree را پیدا کنید، می‌توانید آن‌ها را در حالی که در Site of Grace در حال استراحت هستید، مصرف کنید. سیستم Scadutree Blessing یک روش برای تقویت کردن شخصیت شما در Land of Shadow است و تنها زمانی که در نقشه این دی ال سی هستید، فعال است.

در مجموع 50 تکه Scadutree در این بسته الحاقی وجود دارد. هر تکه، هنگامی که مورد استفاده قرار گیرد، Scadutree Blessing شخصیت شما را تقویت کرده و باعث افزایش آسیب وارد شده به دشمنان می‌شود. این به آن معنا است که جمع آوری این تکه‌ها کلید عبور از دشمنان سرسخت و باس‌های به ظاهر سخت در Shadow Of The Erdtree است.

هنگامی که شما شروع به استفاده از Scadutree Fragmentها می‌کنید، میزان سختی بین بسته الحاقی و بازی اصلی کاهش پیدا می‌کند و باعث می‌شود تا سطح سختی بازی اصلی و این دی ال سی تقریباً یکسان شوند.

بنابراین، ممکن است DLC در ابتدا سخت‌تر به نظر برسد اما به این معنا نیست که به همین شکل باقی می‌ماند. البته موضوعی که باید به آن توجه داشته باشید این است که شبیه به Golden Seedها در بازی اصلی، ارتفا دادن Scadutree Blessing، به تدریج به تکه‌های Scadutree بیشتری نیاز دارد.

ماهیت Scadutree چیست؟

تصویری از بازی Shadow of the Erdtree
Erdtree مهم‌ترین نقش را در دی ال سی Shadow of the Erdtree ایفا می‌کند.

در حال حاضر، پاسخ روشنی در مورد ماهیت Scadutree و قدرت بالای آن وجود ندارد. برخی صحبت‌های صورت گرفته بیانگر آن است که این قطعات شبیه به Erdtree’s sap هستند که دیگر در سرزمین‌های میانی وجود ندارند. با این حال، طلسم Blessed Dew که در بازی اصلی یافت می‌شود اطلاعاتی در مورد آن ارائه می‌دهد و بیان می‌کند که مردم بر این باور بودند که Erdtree’s sap برای همیشه وجود دارد اما این طور نیست و Erdtree’s sap از بین رفته است.

از آن جایی که این طلسم باعث می‌شد تا به مرور زمان سلامتی بازیابی شود، به احتمال زیاد Erdtree’s sap واقعی بسیار قدرتمند بوده است. شاید تأثیرات آن با Scadutree برابری می‌کرد، اما با نابودی Erdtree’s sap از مدت‌ها پیش، هیچ راهی برای بررسی این موضوع وجود ندارد.

حرف آخر

در این مطلب به این سوال پاسخ دادیم که آیا درجه سختی Shadow of the Erdtree بیشتر از بازی اصلی است یا خیر؟ همان طوری که مشاهده کردید جواب این سوال هم بله است و هم خیر چرا که به محض ورود برای اولین بار به Land of Shadow از نظر درجه سختی یک تجربه وحشتناک خواهید داشت اما راه‌هایی برای کاهش درجه سختی این دی ال سی وجود دارد و آن هم استفاده از Scadutree برای کاهش سختی بازی در Elden Ring: Shadow of the Erdtree است.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها