نحوه باز کردن(Unlock) پایان های بازی Stellar Blade

27
پایان های بازی Stellar Blade

در بازی Stellar Blade به عنوان یکی از محبوب‌ترین بازی‌های انحصاری پلی استیشن در سال 2024، شما می‌توانید سه پایان مختلف را مشاهده کنید. نکته مهم این است که هر سه پایان بازی، تروفی‌های منحصر به فردی را به شما می‌دهند، بنابراین اگر می‌خواهید بازی Stellar Blade را پلاتینیوم کنید، باید همه پایان های بازی Stellar Blade را تجربه کنید.

البته برای رسیدن به پایان‌های بازی Stellar Blade نیاز است تا تمامی ماموریت‌های اصلی بازی را انجام دهید. در ادامه و در این مطلب از سایت پروچس شما را با نحوه باز کردن تمام پایان های بازی Stellar Blade آشنا می‌کنیم، پس با ما همراه باشید.

چگونه تمام پایان های بازی Stellar Blade را باز کنیم؟

پیش از اتمام بازی Stellar Blade باید به این نکته توجه داشته باشید که بازی به شما امکان سیو کردن آن را در فایل های جداگانه نمی‌دهد و فقط با یک سیستم ذخیره خودکار کار می‌کند. همچنین پس از اتمام بازی، هیچ صفحه‌ای برای لود کردن دوباره یک مرحله از بازی یا چیزی شبیه به آن وجود ندارد.

به همین خاطر اگر در حالت معمولی می‌خواهید تمام پایان‌های بازی را ببینید، باید 3 بار بازی Stellar Blade را تمام کنید. این موضوع باعث می‌شود تا گیمرهایی که می‌خواهند در یک بار بازی کردن همه پایان‌های بازی Stellar Blade را ببینند، با مشکل مواجه شوند.

با این حال روشی برای حل این مشکل وجود دارد. کاری که باید انجام دهید این است که داستان اصلی را تمام کنید و در عین حال برخی از ماموریت‌های جانبی بازی را تکمیل کنید اما نیازی نیست تا Lily’s bar تکمیل شود.

پایان بازی Stellar Blade
Lily’s bar یک نوار درصد است که با انجام کارهای مختلف در بازی پر می‌شود

Lily’s bar یک نوار درصد است که پس از تجربه رویدادهای خاص در داستان، ملاقات با برخی شخصیت‌ها و تکمیل ماموریت‌های جانبی، در گوشه بالا سمت راست صفحه ظاهر می‌شود.

شما برای آزاد کردن دو پایان‌ بازی نیازی نیست تا این نوار را به صورت کامل پر کنید، تنها کافی است تا با Lily’s bar ناقص به ماموریت Orcal’s Testimony برسید. سپس قبل از رسیدن به نقطه بدون برگشت این مرحله یعنی پرواز کردن با Orbit Elevator از بازی خارج شده و سیو خود را در PS Cloud آپلود کنید. سپس باید همگام سازی خودکار Stellar Blade را با PS Cloud غیرفعال کنید.

باز کردن تمام پایان‌های بازی Stellar Blade
این دیالوگ نقطه بدون برگشت بازی یعنی پرواز کردن با Orbit Elevator است

برای انجام این کار، باید به تنظیمات بازی رفته و مسیر زیر را طی کنید:

Saved Data and Game/App Settings -> Saved Data (PS5) -> Sync Saved Data -> Auto-Sync Saved Data -> Turn off Stellar Blade

به این ترتیب، یک سیو قبل از رفتن به نقطه بدون برگشت این مرحله در فضای ابری و یک سیو معمولی از بازی را در کنسول خود خواهید داشت. پس از باز کردن یک پایان در بازی، می‌توانید سیو خود را از فضای ابری دانلود کرده و سیوی که روی حافظه داخلی کنسول خود دارید را با آن جایگزین کنید و سپس از همان نقطه دوباره بازی را انجام دهید تا پایان بعدی را باز کنید.

پایان‌های بازی Stellar Blade

پس از انجام کارهای گفته شده در مرحله قبلی حالا می‌توانید پایان های بازی Stellar Blade را مشاهده کنید. در این بازی سه پایان وجود دارد که به شرح زیر است:

  • پایان خوب (Return to the Colony)
  • پایان بد (Cost of Lost Memories)
  • پایان مخفی (Making New Memories)

در ادامه بیان می‌کنیم که برای رسیدن به هر یک از این پایان‌ها باید چه کاری انجام دهید:

پایان خوب (Return to the Colony)

برای مشاهده پایان خوب بازی باید در آخرین ماموریت اصلی یعنی EVE Protocol هنگام آخرین ملاقات با Adam یک تصمیم مهم بگیرید. او از شما می‌خواهد که دست او را بگیرید. برای باز کردن پایان خوب بازی باید پیشنهاد Adam را رد کرده و سپس باید با Adam که به Elder Naytiba تبدیل می‌شود، مبارزه کنید.

نحوه باز کردن Unlock کردن پایان‌های بازی Stellar Blade
پایان خوب بازی Return to the Colony است

برای رسیدن به این پایان، مهم نیست که Lily’s bar چقدر پر شده باشد، فقط مهم است که این نبرد نهایی شما باشد. وقتی مبارزه را تمام کردید، یک میان پرده کوتاه می‌بینید و پایان Return to the Colony را دریافت می‌کنید.

پایان بد (Cost of Lost Memories)

برای باز کردن پایان بد در بازی Stellar Blade باید بدون این که Lily’s bar را کامل کنید، به نقطه بدون برگشت یعنی Orbit Elevator برسید. برای انجام این کار نباید درخواست‌های شهروندان را کامل کنید تا Lily’s bar شما کامل پر نشود.

پایان بد بازی Stellar Blade
برای باز کردن پایان بد بازی Stellar Blade باید دست Adam را بگیرید

هنگامی که در مرحله آخر در حال صحبت با Adam هستید، پیشنهاد او را قبول کرده و دست Adam را بگیرید. سپس باید با Providence مبارزه کنید. پس از نبرد، پایان Cost of Lost Memories را که پایان بد بازی است مشاهده خواهید کرد.

پایان مخفی (Making New Memories)

برای به دست آوردن آخرین پایان بازی Stellar Blade که پایان مخفی بازی است، باید Lily’s bar را کامل کنید. با تکمیل شدن Lily’s bar یک انیمیشن کوتاه نشان داده می‌شود که در آن قفل زیر نماد Lily’s bar شکسته می‌شود.

 پایان مخفی Stellar Blade
برای پایان مخفی Stellar Blade باید Lily’s bar شما کامل شود

وقتی به نقطه بدون بازگشت رسیدید و با آدام در مورد رفتن به Orbit Elevator صحبت کردید، Lily می‌پرسد که آیا تیم می‌تواند به Eidos 9 برود یا خیر؟ این سوال یک ماموریت مخفی به نام Secret Garden را باز می‌کند که باید آن را تکمیل کنید.

پس از آن باید بازی را به طور معمول ادامه دهید و زمانی که به تصمیم گیری نهایی بازی رسیدید، دوباره باید دست Adam را بگیرید. سپس باید با Providence مبارزه کنید و پس از اتمام مبارزه، پایان بازی متفاوت خواهد بود و پایان Making New Memories را باز خواهید کرد.

کلامِ پروچس

در این مطلب از سایت پروچس شما را با نحوه باز کردن تمام پایان های بازی Stellar Blade آشنا کردیم. با توجه به موارد گفته شده در این مطلب در وهله اول می‌توانید مشکل سیو بازی Stellar Blade برای باز کردن پایان‌های مختلف را برطرف کرده و سپس هر سه پایان بازی را ببینید.


سوالات متداول

بازی Stellar Blade چند پایان دارد؟

در بازی Stellar Blade شاهد سه پایان خوب، بد و مخفی هستیم.

برای باز کردن پایان‌ها نیاز به کامل کردن Lily’s bar است یا خیر؟

برای مشاهده پایان خوب و بد بازی نیازی به تکمیل Lily’s bar نیست اما برای مشاهده پایان مخفی باید Lily’s bar شما پر باشد.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها